fbpx

Koszyk jest pusty

Home / Nowości / Wyjątkowy Pan TENOL

Wyjątkowy Pan TENOL

PanTenol-sanity

Tak jak w życiu ludzie łączą się w pary tworząc idealną relacje między dwojgiem ludzi, tak też w produktach kosmetycznych i leczniczych są takie substancje, które dobrze pasują do siebie. Przykładem takiej dobranej pary składników jest bardzo znany d-pantenol, czyli prowitamina B5 z cenioną przez lekarzy, farmaceutów i kosmetologów alantoiną. Lubimy czytać szczęśliwe historie o dwojgu ludzi, którzy się uzupełniają i wspierają. Spróbujmy sobie wyobrazić, że składniki aktywne to także rzeczywisty prawdziwy duet…

Pan TENOL i Pani ALA N’toina to doskonała para, wyjątkowo lubiana przez skórę podrażnioną i przesuszoną. Delikatny Pan TENOL jest znany z swoich wybitnych cech łagodzących i zmniejszających zaczerwienienia. Gojąca Pani ALA N’toina to postać o silnej zdolności do regeneracji, niweluje pieczenie oraz odnawia uszkodzone warstwy skóry. Połączenie tych dwojga szczególnie sprawdzi się u osób, które mają suchą skórę, nadmiernie korzystają z solarium lub kąpieli słonecznych. Związek idealny na podrażnienia termiczne i słoneczne dla całej rodziny. Rodzice ufają Panu TENOLOWI, bo jest im bardzo dobrze znany od wielu lat oraz doceniają jego łagodne podejście do każdego, kogo spotka. Dzieci natomiast lubią Panią ALA N’toine, bo jest ukryta w delikatnej formie pianki, która jest niezwykle przyjemna w użyciu.

Jak widać, takie połączenie substancji jest dla nas bajkowe. Doceniamy tradycyjne receptury, ale dodajemy do nich nowe składniki, aby wzmocnić ich szerokie zastosowanie. Pamiętajmy, że pianka z pantenolem powinna znajdować się w każdym domu przez cały rok. Jest to produkt, który sprawdzi się w różnych przypadkach, nie tylko na podrażnienia słoneczne w trakcie upalnego lata.

 

WSKAZANIA:

– codzienna pielęgnacja skóry suchej i odwodnionej

– podrażnienia różnego typu, np. słoneczne, termiczne

– delikatna, cienka skóra z widocznym przesuszeniem

– skóra szorstka i łuszcząca się, tzw. efekt rybiej łuski

– łagodzenie skóry po zabiegach kosmetycznych

 

DZIAŁANIE:

– nawilża i zatrzymuje odpowiedni poziom wody w skórze

– regeneruje i koi skórę po depilacji

– przyspiesza gojenie naskórka, np. po otarciach i zadrapaniach

– łagodzi zaczerwienienia i swędzenie skórne po nadmiernym opalaniu

– aktywuje skórę do odbudowy po jej uszkodzeniu

– zmiękcza i nawadnia skórę dłoni po zastosowaniu środków dezynfekujących

– odtwarza warstwę ochronną skóry po delikatnym poparzeniu