Home / Przedłuż Gwarancję

Przedłuż Gwarancję

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wybór i zakup naszego produktu.

Oferujemy Państwu rozszerzoną 3-letnią gwarancję na zakupiony sprzęt. Albert Polska Spółka z o.o. rozszerza standardową gwarancję handlową na zakupiony przez Państwa produkt marki Sanity do 3 lat od daty zakupu wraz z gwarancją door to door.

Warunki rozszerzonej 3-letniej Gwarancji DOOR TO DOOR

  1. Wypełnienie formularza na stronie www.sanity.pl/przedluz-gwarancje.
  2. Zapoznanie się z warunkami gwarancji.

3-letnia gwarancja door to door to przyjazny dla Klienta sposób reklamacji produktów marki Sanity. Klient zgłasza nam usterkę, pakuje sprzęt, my zamawiamy kuriera. Wadliwy sprzęt trafia do nas i po wymianie wraca do klienta. Koszty transportu związane z tą procedurą pokrywa wyłączny dystrybutor marki Sanity, firma Albert Polska Spółka z o.o.

Uzyskanie dodatkowej gwarancji na zakupiony przez Państwa produkt nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą.

Rozszerzoną 3-letnią gwarancją door to door objęte są tylko produkty posiadające  w instrukcji obsługi w zakładce “Gwarancja” informację o “Kodzie produktu” do wpisania w formularzu rozszerzonej gwarancji.

Po wypełnieniu i wysłaniu poprawnie formularza otrzymają Państwo dokument gwarancji. Prawidłowe wypełnienie formularza wymaga wyrażenia zgody na przesyłanie informacji marketingowych i handlowych od firmy Albert Polska Spółka z o.o.

Warunkiem skorzystania z gwarancji jest posiadanie dowodu zakupu (paragon/faktura vat).

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z innych przyczyn, niż tkwiących w sprzęcie, tj. uszkodzeń powstałych z niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją użytkowania, samowolnego otwierania lub przeróbek urządzenia, zmian konstrukcyjnych i uszkodzeń mechanicznych. Nie obejmuje również zdarzeń losowych spowodowanych np. pożarem, uderzeniem pioruna, zalaniem.

Warunki niniejszej gwarancji dotyczą tylko zgłoszenia gwarancyjnego dokonanego przez finalnego użytkownika – konsumenta (osobę fizyczną).

 

Formularz rozszerzonej gwarancji Sanity

Imię i Nazwisko (wymagane)

Wybierz produkt

Adres email (wymagane)

Numer formularza (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Podaj datę zakupu:

Dodaj zdjęcie dowodu zakupu

Zapoznałem się z warunkami gwarancji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych i handlowych od firmy Albert Polska Spółka z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).