fbpx

Koszyk jest pusty

Home / Wiedza / Miniinhalator dla smyka

Miniinhalator dla smyka

W Trosce o Twoje zdrowie – Poradnik Sanity

W trosce o zdrowie Twojego dziecka

Inhalacje są znane i stosowane od lat. W inhalacjach świetnie sprawdzają się olejki eteryczne, oprócz popularnej i znanej soli fizjologicznej. Jeśli chcesz zapobiec namnażaniu się bakterii, to doskonały wybór. Naturalne olejki posiadają właściwości antyseptyczne i leczą chore zatoki. W przypadku przeziębienia warto sięgnąć po olejek z drzewa herbacianego – niezastąpiony przy zapaleniu garda i uciążliwym kaszlu. Naturalne olejki mają świetne opinie, jeśli chodzi o skuteczność.

Wszyscy chorujemy, ale najczęściej na przeziębienia zapadają dzieci. Chcesz, aby twoje dziecko lekko i łatwo oddychało? Możesz polegać na nowym produkcie marki Sanity. Mini-inhalator Clip med jest niewielki i lekki, możesz więc zabrać go ze sobą gdzie tylko chcesz. Jest niezwykle poręczny i wygodny. Posiada silne właściwości antybakteryjne. To jedyny inhalator na rynku mieszczący się w nosie. Miniinhalator Clip med przynosi ulgę w kaszlu i przeziębieniu i udrażnia zatkany nos. Zawiera następujące olejki eteryczne: tymianek, eukaliptus i ravensara.

Co ciekawe, katar pomaga… walczyć z infekcją. Kichanie i częste wydmuchiwanie nosa pozwala bowiem pozbyć się uciążliwych wirusów. Jeśli  zignorujemy katar i nie będziemy go leczyć, pojawi się kaszel, który jest trudniejszy do przezwyciężenia. Dlatego dobrze się z nim rozprawić zawczasu, korzystając z inhalacji.

katar-foto