fbpx

Zestaw Ciśnieniomierz SMART Cardio + PULSOKSYMETR DUO CONTROL

21 ocen
5.00 out of 5

349.00

INFORMACJE

 

Zestaw składający się z wysokiej klasy ciśnieniomierza Smart Cardio, oraz skutecznego pulsooksymetru Duo Control to propozycja dla osób, które chcą efektywnie monitorować swoje zdrowie.

Ciśnieniomierz wyróżnia integracja mankietu z samym urządzeniem, natomiast pulsooksymetr odznacza się intuicyjną obsługą i niezwykle precyzyjnym pomiarem natlenienia krwi dzięki odpowiedniej perfuzji. Kupując w zestawie korzystają Państwo z atrakcyjnej propozycji.

PROFESSIONAL & INNOVATIVE

Urządzenie przeznaczone dla osób aktywnych do codziennej kontroli ciśnienia tętniczego krwi.

Wskazane również dla osób cierpiących na nadciśnienie tętnicze, chorych na cukrzycę, z wrodzonymi lub nabytymi wadami serca oraz po przebytym zawale serca.

 

Dokładność zgodna ze standardami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz wytycznymi Międzynarodowego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego (ISH)

Ciśnienie w zakresie temperatur 5–40°C: ±0,4 kPa (3 mmHg); wartość tętna: ±5%

Pulsoksymetr DUO CONTROL Sanity, działa w oparciu o technologie cyfrowe, jest przeznaczony do nieinwazyjnego pomiaru punktowego stopnia nasycenia (saturacji) hemoglobiny tlenem (SpO2). Zaawansowany algorytm DSP* pomaga zminimalizować zakłócenia ruchowe i wzmacnia dokładność pomiaru w warunkach niskiej perfuzji.

Pulsoksymetr można stosować do pomiaru stopnia nasycenia ludzkiej hemoglobiny i tętna, wykorzystując w tym celu palec. Produkt nadaje się do stosowania w warunkach domowych, jako wyposażenie baru tlenowego, socjalnych placówek medycznych, obiektów sportowych itd.

Instrukcja obsługi w języku polskim – pobierz

InhalatorMeshProdukt_budowa_2
sanity-25lat
smart-cardio-linia-kardio
Call Now Button