fbpx

WYCZESKA CICHO wSZA Grzebień do włosów

0 ocen
0 out of 5

44.99

Brak w magazynie

INFORMACJE

Cały grzebień jest wykonany ze stali. Końcówki grzebienia są zespawane z jego uchwytem, co pozwala na dezynfekcję przez gotowanie bez utraty właściwości produktu. Zaokrąglone końcówki stalowej wyczeski zapobiegają uszkodzeniu skóry głowy i struktury włosów.

Najpierw myjemy włosy np. szamponem CICHO wSZA, osuszamy je ręcznikiem i dzielimy na mniejsze pasemka. Wyczesujemy włosy ostrożnie pasmo po paśmie grzebieniem CICHO wSZA od skóry głowy do końcówek włosów. Płuczemy grzebień po każdym przeczesaniu pasma włosów. Osuszamy wyczeskę papierowym ręcznikiem, upewniając się, że usunięte zostaną wszystkie wszy lub gnidy przymocowane do grzebienia.  Po dokładnym wyczesaniu zalecamy ponowne umycie włosów. Można ponownie użyć szamponu CICHO wSZA, aby wzmocnić efekt działania. Sprawdzamy ponownie już wysuszone włosy. Jeśli nadal widzimy na włosach wszy lub gnidy, powtarzamy czynności.

Każdy członek rodziny powinien mieć własny grzebień.  Zaleca się po każdym użyciu wygotować grzebień we wrzątku. Należy zanurzyć grzebień  w pojemniku z wrzącą wodą na  co najmniej 5 do 10 minut.

Stal nierdzewna

Dołącz do Strefy Rodzica Sanity.
Zapisz się na newsletter.
Call Now Button