fbpx
  • Jezyk-Do-Rehabilitacji-10cm
  • Jezyk-Do-Rehabilitacji-10cm-produkt

Jeżyk do rehabilitacji Ø10 cm

0 ocen
0 out of 5

15.99

INFORMACJE

 

Jeżyk do rehabilitacji o średnicy 10 cm jest specjalną piłką z kolcami przeznaczoną głównie do rehabilitacji pourazowej dłoni. Ćwiczenia wykonywanie za pomocą naszej wysokiej jakości jeżyka stanowią naturalną akupresurę pobudzającą receptory czuciowe.

Skuteczny jeżyk wykorzystywany jest w terapii domowej, ale też w placówkach szkolnych i przedszkolnych jako urozmaicenie zajęć.

Kolce w postaci stożkowatych zgrubień na powierzchni piłki pobudzają receptory czuciowe, dlatego ćwiczenie „jeżykiem” stanowi doskonałą akupresurę. Jeżyki służą także do masażu stref dotyku – zarówno dłoni, jak i całego ciała. W przedszkolach i szkołach pozwalają na uatrakcyjnienie ćwiczeń grupowych i indywidualnych.

Zgodnie z zaleceniem specjalisty rehabilitanta.

Piłki rehabilitacyjne z kolcami produkowane i badane są zgodnie ze „Specyfikacją techniczną” oraz opisane zgodnie z załączoną instrukcją użytkowania.

Wyrób nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3. roku życia.

Przed pierwszym oraz każdym kolejnym użyciem wyrób należy czyścić wodą z mydłem.

Przed użyciem sprawdzić szczelność piłki.

Nie narażać produktu na przegrzanie i bezpośrednie działanie światła słonecznego.

Marka Sanity® jest obecna na rynku polskim już od 20 lat jako marka jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny.

Nasze wyroby spełniają wymagania najsurowszych norm bezpieczeństwa, pozytywnie przeszły testy kliniczne i otrzymały odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami Unii Europejskiej.

Dołącz do Strefy Rodzica Sanity.
Zapisz się na newsletter.
Call Now Button