fbpx

Koszyk jest pusty

  Home / Pakiet serwisowy – Inhalator Pro

  Pakiet serwisowy – Inhalator Pro

  Pakiet-serwisowy-inhalator-pro

  PRO PAKIET TO WYGODA I NIEZAWODNOŚĆ

  BEZPŁATNY ROCZNY pakiet serwisowy!

  Kup teraz Inhalator PRO na stronie Sanity.pl, a roczny pakiet serwisowy otrzymasz BEZPŁATNIE!

  Zobacz co zrobić, aby otrzymać pakiet:

  • na stronie Sanity.pl dokonaj zakupu Inhalatora PRO
  • zachowaj paragon
  • w przypadku, gdy któreś z akcesoriów ulegnie zużyciu, odeślij do nas zużyte części a szybko i sprawnie dostarczymy Ci nowe
  • pakiet serwisowy jest ważny przez rok od zakupu
  • wymianie podlegają akcesoria, które uległy zużyciu
  • każde z akcesoriów może być wymienione TYLKO raz
  • wypełnij formularz rejestracyjny i udziel zgód marketingowych.

  Sprawdź, co wchodzi w skład ROCZNEGO pakietu serwisowego:

  • – dwa komplety filtrów
  • – dwie maski
  • – jeden nebulizator
  • – jeden przewód powietrza
  • – jeden ustnik
  • – jedna końcówka do nosa

  Okres obowiązywania – do 31 sierpnia 2021 r.

  Warunki niniejszego pakietu serwisowego dotyczą tylko zgłoszenia dokonanego przez finalnego użytkownika – konsumenta (osobę fizyczną).

  Dodatkowa informacja do warunków pakietu serwisowego:

  Dla uzyskania dodatkowego pakietu serwisowego, konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych do celów marketingowych oraz  otrzymywanie informacji handlowych na podany poniżej adres e‑mail i  numer telefonu (kontakt telefoniczny, wiadomość SMS).

  W dowolnej chwili mogą Państwo cofnąć każdą z udzielonych zgód wysyłając stosowną informację pisemnie (na adres: ALBERT POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Dobczycach, ul. Obwodowa 4A, 32-410 Dobczyce) lub mailowo: (na adres e-mail: ado@albert.com.pl). Z chwilą cofnięcia którejkolwiek ze zgód wskazanych poniżej w okresie obowiązywania rocznego pakietu serwisowego, utracą Państwo jednak wszelkie uprawnienia z tytułu udzielonego pakietu serwisowego.

  Formularz Rocznego pakietu serwisowego

   Imię i Nazwisko (wymagane)

   Wybierz produkt

   Adres email (wymagane)

   Numer telefonu (wymagane)

   Podaj datę zakupu:

   Dodaj zdjęcie dowodu zakupu

   Zapoznałem się z warunkami Rocznego pakietu serwisowego.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez ALBERT POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Dobczycach, ul. Obwodowa 4A, 32-410 Dobczyce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000098464, NIP: 6811004325, REGON: 350815320. Zostałam/-em poinformowana/-y, że mogę wycofać zgodę w każdym momencie.

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od ALBERT POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Dobczycach, ul. Obwodowa 4A, 32-410 Dobczyce, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000098464, NIP: 6811004325, REGON: 350815320, na wskazany przeze mnie adres poczty elektronicznej (adres e-mail). Zostałam/-em poinformowana/-y, że mogę wycofać zgodę w każdym momencie.

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od ALBERT POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Dobczycach, ul. Obwodowa 4A, 32-410 Dobczyce, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000098464, NIP: 6811004325, REGON: 350815320, na wskazany przeze mnie numer telefonu, w tym na kontakt telefoniczny i SMS-owy. Zostałam/-em poinformowana/-y, że mogę wycofać zgodę w każdym momencie.   [Klauzula informacyjna dla osób korzystających z Rocznego pakietu serwisowego]

   [Administrator Danych Osobowych] Administratorem Twoich danych osobowych jest ALBERT POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Dobczycach, ul. Obwodowa 4A, 32-410 Dobczyce, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000098464, NIP: 6811004325, REGON: 350815320, adres e-mail: ado@albert.com.pl (dalej jako: „ADO”).

   [Cel przetwarzania] Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji Twoich praw związanych z przystąpieniem do Rocznego pakietu serwisowego na zakupiony przez Ciebie sprzęt wyprodukowany przez ADO, jak również w celach marketingowych oraz przesyłania Ci informacji handlowych.

   [Podstawa prawna] Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO (w zakresie w jakim przetwarzamy Twoje dane do celów marketingowych) oraz art. 6 ust. 1 lit. b) RODO (w celu realizacji Twoich uprawnień gwarancyjnych). Podanie danych jest całkowicie dobrowolne, ale niezbędne, jeżeli chcesz skorzystać z rozszerzonej 3-letniej gwarancji na zakupiony sprzęt. W każdej chwili możesz wycofać zgodę, ale wiązać się to będzie z utratą przedłużonej gwarancji producenckiej.

   [Odbiorcy] Odbiorcami podanych przez Ciebie danych osobowych są dostawcy towarów i usług niezbędnych do realizacji ww. celów oraz podmioty, którym ADO powierzył przetwarzanie Twoich danych osobowych.

   [Okres przechowywania] W zakresie w jakim przetwarzamy Twoje dane osobowe do celów marketingowych, będą one przechowywane do czasu cofnięcia udzielonej zgody. W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na potrzeby realizacji Twoich uprawnień gwarancyjnych, będą one przechowywane przez okres 1 roku od daty wygaśnięcia dodatkowej 3-letniej gwarancji. Jeżeli w okresie trwania gwarancji skorzystałeś z jakichkolwiek uprawnień gwarancyjnych, Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu przedawnienia wszelkich roszczeń cywilnych z tym związanych.

   [Prawa] Przysługuje Ci w dowolnym momencie prawo cofnięcia każdej ze zgód na przetwarzanie danych osobowych (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), dostępu do ich treści, jak również prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub przenoszenia. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.