fbpx
  • odciagacz-pokarmu-komfort
  • odciagacz-pokarmu-komfort

Odciągacz pokarmu Komfort

0 ocen
0 out of 5

12.90

INFORMACJE

 

Odciągacz Pokarmu Comfort to propozycja dla wszystkich karmiących mam, które chcą pobrać niewykorzystany przez dziecko pokarm z piersi. Skuteczny odciągacz jest prosty w obsłudze, dopasowany, oraz dysponuje odpowiednią siłą ssącą.

Wysokiej klasy odciągacz Comfort pobierając pokarm zmniejsza ryzyko zatykania kanalików mlecznych a tym samym bolesnych infekcji.

Należy zadbać, aby całkowicie opróżniać pierś z niewykorzystanego pokarmu. Zapobiega to zatykaniu kanalików mlecznych, co jest najczęstszą przyczyną infekcji i zapaleń piersi w okresie laktacji. Odciągacz może być używany również przez kobiety mające podrażnione brodawki.

Odciągacz składa się z pompki ssącej i szklanej przystawki, doskonale dopasowuje się do piersi.

Przed pierwszym oraz każdym następnym użyciem należy wymyć wszystkie części oddzielnie, wewnątrz oraz na zewnątrz a następnie gotować krótko w dużej ilości wody. Zwróć uwagę na to, aby wszystkie zanurzone części mogły swobodnie pływać w gotującej się wodzie. Unikaj dotykania wnętrza poszczególnych elementów. Umyj ręce i przemyj pierś. Umieść szklany zbiorniczek przy piersi, tak aby zbiornik na pokarm skierowany był ku dołowi. Naciśnij pompkę, a następnie stopniowo zwalniaj ucisk. Zassany pokarm będzie się zbierał w zbiorniku odciągacza. Odciągacz przechowuj w suchym, zamkniętym pojemniku.

Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej.

Nie stosować środków dezynfekujących.

W razie ewentualnego uszkodzenia jednej części, zniszczyć oraz wyrzucić cały zestaw.

Przechowywać w suchym i zamkniętym pojemniku, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Odciągacz pokarmu Sanity jest przedmiotem wyłącznie indywidualnego użytku. Nie podawaj odciągniętego mleka dziecku, jeśli pokarm zetknął się z pompką.

Marka Sanity® jest obecna na rynku polskim już od 20 lat jako marka jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny.

Nasze wyroby spełniają wymagania najsurowszych norm bezpieczeństwa, pozytywnie przeszły testy kliniczne i otrzymały odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami Unii Europejskiej.

Dołącz do Strefy Rodzica Sanity.
Zapisz się na newsletter.
Call Now Button