fbpx
  • odciagacz-stymulator-laktacji
  • odciagacz-stymulator-laktacji

Odciągacz stymulator laktacji

0 ocen
0 out of 5

8.80

INFORMACJE

 

Odciągacz Stymulator Laktacji działa na podobnej zasadzie jak dziecko ssące pokarm matki z piersi.

Nasz przyrząd wykorzystywany jest przez matki, które chcą opróżnić pierś z niewykorzystanego przez dziecko pokarmu. Wysokiej jakości odciągacz może być używany przez kobiety które cierpią z powodu podrażnionych brodawek.

Przed pierwszym oraz każdym następnym użyciem dokładnie wymyj oddzielnie wszystkie części produktu wewnątrz oraz na zewnątrz, a następnie włóż odciągacz do gotującej się wody na kilka minut.
Zwróć uwagę na to, aby wszystkie zanurzone części mogły swobodnie pływać w gotującej się wodzie. Unikaj dotykania wnętrza poszczególnych elementów. Przed użyciem umyj ręce i przemyj pierś. Umieść plastikową przystawkę przy piersi, tak aby zbiornik na pokarm skierowany był ku dołowi. Naciśnij pompkę a następnie stopniowo zwalniaj ucisk. Zassany pokarm będzie się zbierał w zbiorniku odciągacza.

  • Produkt nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej.
  • Nie należy stosować środków dezynfekujących.
  • W razie ewentualnego uszkodzenia jednej z części, należy wyrzucić cały zestaw.
  • Przechowywać w suchym i zamkniętym pojemniku, w miejscu niewidocznym i niedostępny dla dzieci.
  • WAŻNE: Odciągacz pokarmu Sanity® jest przedmiotem wyłącznie indywidualnego użytku. Nie podawaj odciągniętego mleka dziecku, jeśli pokarm zetknął się z pompką.

Marka Sanity® jest obecna na rynku polskim już od 20 lat jako marka jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny.

Nasze wyroby spełniają wymagania najsurowszych norm bezpieczeństwa, pozytywnie przeszły testy kliniczne i otrzymały odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami Unii Europejskiej.

Dołącz do Strefy Rodzica Sanity.
Zapisz się na newsletter.
Call Now Button