fbpx
  • termometr-multi-temp
  • termometr-multi-temp-produkt
  • termometr-multi-temp-etui

Termometr MultiTemp

1 ocena
5.00 out of 5

109.90

INFORMACJE

 

Termometr Multitemp to nowoczesny aparat do pomiaru temperatury ciała dotykowo jak też bezdotykowo.

Skuteczny termometr wykona badanie na skroni, jak też w uchu, dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii podczerwieni urządzenie umożliwia zmierzenie temperatury obiektu jak też otoczenia. Multi funkcjonalny, wysokiej jakości termometr znajdzie zastosowanie u każdej rodziny.

Należy użyć miękkiej ściereczki nasączonej alkoholem bądź wodą do wyczyszczenia czujnika oraz obudowy termometru. Należy się upewnić, by woda bądź inny płyn nie dostała się do środka urządzenia. Nie należy używać żadnych innych detergentów do czyszczenia oraz nie należy zanurzyć urządzenia w całości w wodzie, ponieważ termometr nie jest wodoszczelny. Należy zwrócić uwagę, by nie zadrapać czujnika ani wyświetlacza termometru.

Marka Sanity® jest obecna na rynku polskim już od 20 lat jako marka jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny.

Nasze wyroby spełniają wymagania najsurowszych norm bezpieczeństwa, pozytywnie przeszły testy kliniczne i otrzymały odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami Unii Europejskiej.

termometr-multi-temp
Dołącz do Strefy Rodzica Sanity.
Zapisz się na newsletter.
Call Now Button