fbpx
  • Krag-dumowy-Sposob-Na-Odlezyny
  • Krag-dumowy-Sposob-Na-Odlezyny-produkt

Sposób na odleżyny

0 ocen
0 out of 5

34.40

INFORMACJE

 

Sposób na odleżyny Sanity jest specjalistycznym kręgiem ochronnym dla osób spędzających większość czasu w pozycji leżącej np. obłożnie chorych.

Wysokiej klasy krążek wykonany jest z trwałego materiału o maksymalnym obciążeniu na poziomie 150 kg. Łatwy w czyszczeniu, transporcie i przechowywaniu krąg pozwoli w prosty i naturalny sposób zapobiec bolesnym odleżynom.

Napompować krąg do odpowiedniej twardości, a następnie zamknąć otwór wlotowy powietrza poprzez dokręcenie zaworu. Elastyczność kręgu można regulować poprzez dopompowanie lub upuszczenie powietrza w kręgu. Po użyciu, wypuścić powietrze z kręgu odkręcając zawór. Czyścić ciepłą wodą z mydłem.

Nie zaleca się stosowania kręgu w bezpośrednim kontakcie z ciałem. Podczas pompowania kręgu należy zachować ostrożność ponieważ wewnątrz zaworu znajduje się ruchoma uszczelka gumowa. Brak uszczelki spowoduje nieszczelność kręgu.

Marka Sanity® jest obecna na rynku polskim już od 20 lat jako marka jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny.

Nasze wyroby spełniają wymagania najsurowszych norm bezpieczeństwa, pozytywnie przeszły testy kliniczne i otrzymały odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami Unii Europejskiej.

Dołącz do Strefy Rodzica Sanity.
Zapisz się na newsletter.
Call Now Button