fbpx
Sold Out
  • termometr-basic-temp
  • termometr-basic-temp-produkt

Termometr BasicTemp

0 ocen
0 out of 5

12.00

Brak w magazynie

INFORMACJE

 

Cyfrowy termometr BasicTemp umożliwia szybki pomiar temperatury ciała w sposób dotykowy. Model posiada wskaźnik zużycia baterii, funkcję automatycznego wyłączania oraz automatycznego zapisu ostatniego wykonanego pomiaru.

Instrukcja obsługi w języku polskim – pobierz

Chociaż ogólnie przyjęta „normalna” temperatura to 37.0˚C to odczyt odczyty temperatury mogą różnić się od 36.1˚C do 37.2˚C i nadal mogą być uważane za „normalne”. Na zmiany temperatury mogą mieć wpływ różne czynniki, np. ćwiczenia, palenie tytoniu, jedzenie i picie. Twoja temperatura jest niższa rano niż po południu. Zróżnicowanie poziomu temperatury może też być uzależnione od położenia punktu odczytu temperatury. Choć temperatura mierzona w ustach dopowiada wytycznym opisanym wcześniej, temperatura odbytu jest zwykle 0.5C wyższa. Odwrotnie, temperatura pod pachą będzie 0.5C niższa.

Przed i po każdym użyciu należy oczyścić termometr miękką szmatką i alkoholem izopropylowym rozcieńczonym wodą lub umyć w zimnej wodzie z mydłem. Nie moczyć przez dłuższy okres czasu. Nie sterylizować przez gotowanie w autoklawie, gazowo lub parowo.

  1. Termometr powinien być stosowany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.
  2. Nie należy chodzić, biegać i mówić podczas mierzenia temperatury.
  3. Urządzenie przechowywać w futerale, gdy nie jest w użyciu.
  4. Nie przechowuj urządzenia w miejscu gdzie byłby on narażony na bezpośrednie światło słoneczne, kurz i wilgoć. Należy unikać skrajnych temperatur.
  5. Należy unikać upuszczania termometru i narażania go na silne wstrząsy.
  6. Nie wolno demontować urządzenia – z wyjątkiem wymiany baterii.

Marka Sanity® jest obecna na rynku polskim już od 20 lat jako marka jakościowych i funkcjonalnych produktów medycznych, ułatwiających powrót do zdrowia oraz codzienną profilaktykę zdrowia i pielęgnację całej rodziny.

Nasze wyroby spełniają wymagania najsurowszych norm bezpieczeństwa, pozytywnie przeszły testy kliniczne i otrzymały odpowiednie certyfikaty potwierdzające zgodność ze standardami Unii Europejskiej.

termometr-basic-temp
Dołącz do Strefy Rodzica Sanity.
Zapisz się na newsletter.
Call Now Button